Головна Про компанію

Компанія Mebel Service

1385+

Більш ніж 100 партнерських салонів та торгових центрів по всій Україні та Євпропі

33

Уся сировина затверджується тільки після ретельного тестування технологами

90%

Наш сервіс дозволяє доставляти продукцію на наступний день

Встановлюємо стандарти якості вже 22 роки

В квітні 1998 року в селі Гоголів Радехівського району було засновано ТзОВ “Мебель-Сервіс”, яке спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Основним завданням товариства було і залишається створення недорогих, але якісних меблів для різних верств населення, щоб ціна на них не перевищувала можливостей покупців.

Якість продукції – одна з пріоритетних складових нашої роботи.
Сировина і матеріали для виробництва м’яких меблів затверджуються тільки після тестування технологами. Щодня здійснюється вхідна перевірка матеріалів і комплектуючих, що надходять на фабрику. При виявленні найменшого браку вся партія повертається на заміну постачальнику. Також, ретельним контролем супроводжується кожен етап виробництва. Завершальною стадією є приймання готового виробу співробітниками служби перевірки якості.

Mebel Service - компанія, яка ніколи не стоїть на місці

Останнім часом в Західній Європі стрімкими темпами зростає потреба в натуральній продукції. Наша компанія на вимогу покупців в цьому році значно збільшила деревообробку та перейшла на виробництво нових видів продукції з якісних порід деревини, таких як дуб та бук, – це повністю дерев’яні меблі (кухні, спальні, столові гарнітури, шафи, ліжка, тощо), та натуральні дерев’яні заготовки (ламелі для ліжок, дерев’яні щити для виготовлення/складання підлоги, натуральні заготовки для виробництва столів, стільців, ліжок, тощо). Розширило перелік обладнання новими деревообробними верстатами фірми HOMAG та іншим деревообробним обладнання для виробництва нових видів продукції.

На даний час на підприємстві працює 1385 чоловік. Всі працівники отримують гідну заробітну плату та повний соціальний захист.

Велика партнерська мережа

Більш ніж 100 партнерських салонів та торгових центрів по всій Україні та Євпропі

Висока якість виробництва

Уся сировина затверджується тільки після ретельного тестування технологами

Своя служба доставки

Наш сервіс дозволяє доставляти продукцію на наступний день

Ринок збуту охоплює не лише Україну, а такі країни як:

Польша
Німеччина
Іспанія
Чехія
Румунія
Білорусь
Молдова
Киргизія
Грузія
Чехія
Азейбарджан
Монголія
Казахстан
Колубія
Чилі
Всі представництва
>

Приєднуйтесь до нашої партнерської мережі

Приєднатись зараз