Головна Для партнерів

Для партнерів

Мебель-Сервіс - це меблі, які ідеально підійдуть до вашого дому або офісу. Приєднуйтесь до мережі дилерів, зв’яжіться з нашими дистриб’юторами

Почати співпрацю

Матеріали для завантаження

PDF

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ (2024)

Завантажити

PDF

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ М'ЯКИХ МЕБЛІВ (2022)

Завантажити

Приєднуйтесь до
партнерської мережі

01
Можливості
Ми даємо Вам можливість покупки меблів гуртом одночасно. Тобто, Вам не потрібно закуповувати товар на фіксовану суму у декількох фабрик і набирати багато зайвого товару. Ви замовляєте стільки, скільки Вам потрібно. І те, що Вам потрібно. Замовляючи гуртову партію меблів, Ви можете вибрати моделі з нашого каталогу на сайті.
02
Купити меблі гуртом
Завантаження гуртових та дрібногуртових партій товарів здійснюється за попередньою домовленістю. Для уточнення умов такої співпраці звертайтесь до працівників нашої компанії за реквізитами, які вказані в блоці «Контакти».
03
Ціна та оплата
Ціна на гуртові поставки товару обговорюються індивідуально і залежать від об'єму закупок та міста доставки. Всі необходні документи надаються за запитом.
04
Доставка
Для здійснення доставки гуртових замовлень в нас укладені угоди з декількома транспортними компаніями. Доставку до транспортної компанії здійснюємо ми. Доставка по Львівській області — безкоштовна.
05
Давайте співпрацювати
Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення всіх деталей. Якщо у вас з’явилися запитання, наші спеціалісти із задоволенням дадуть розгорнуті відповіді на них

    Головний офіс в м.Радехів

    Детальніше