Про компанію

MS_office_2019_
shadow

В квітні 1998 року в селі Гоголів Радехівського району було засновано ТзОВ “Мебель-Сервіс”, яке спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Основним завданням товариства було і залишається створення недорогих, але якісних меблів для різних верств населення, щоб ціна на них не перевищувала можливостей покупців.

Основна сфера діяльності – виробництво та торгівля меблями, діяльність автомобільного вантажного транспорту. Також підприємство займається виробництвом цегли, будівництвом будинків та виробництвом теплової та електричної енергії. Окрім цього, стрімкими темпами розвивається напрямок деревообробки: від виробництва дерев’яних заготовок для меблів та дерев’яних щитів для підлоги до виготовлення паливних брикетів та пелетів.

Завдяки використанню нестандартної сировини та економічного обладнання ТзОВ “Мебель-Сервіс” вдалося знизити розцінки на свою продукцію. Таким чином надійно завоювати значну частку всього сегменту сучасного українського ринку меблів.

Меблеве виробництво почалося з малих об’ємів, при повній відсутності інвесторів. Всі зароблені кошти вкладались у розвиток підприємства, поступово нарощуючи обсяги виробництва. З часом позиція “клієнт завжди правий” виправдала себе, на продукцію з’явився чималий попит. Довелося збільшити склади і придбати під виробництво приміщення колишнього комбікормового заводу площею 14 тис. кв.м., де вже працює нова лінія обробки деревини та цілісний майновий комплекс колишнього “Біохімзаводу” в с.Полове, Радехівського району. На території заводу також працює ТЕС, яка виробляє теплову енергію. З грудня 2019 року ТЕС виробляє електричну енергію, яку підприємство реалізовує по «зеленому» тарифу. В якості сировини для виробництва енергії на ТЕС використовуються відходи деревообробки, що станом на сьогодні розвивається на підприємстві швидкими темпами. Зараз ‘Мебель-Сервіс’ виготовляє всі житлові меблі: спальні, прихожі, кухні тощо. Місячний обіг коштів складає більше 70 млн. гривень. Ринок збуту охоплює не лише територію України, але Білорусь, Молдову, Казахстан, Киргизію, Грузію, Чехію, Азербайджан, Монголію, Польщу, Румунію, Німеччину, Словенію, Іспанію, Чилі, Колумбію та багато інших. У зв’язку з хорошою якістю та доступною ціною, ринок збуту постійно розширюється, підписуються нові контракти на реалізацію продукції далеко за межами країни.

Для виробництва меблів підприємство використовує, наявне на балансі устаткування, а саме:
– більше 200-т деревообробних верстатів;
– 17 камер для сушіння;
– 6 ліній для в-ва меблів;
– 3 лінії для в-ва фасадів (МДФ);
– 2 лінії для лакування фасадів;
а також лінії для виробництва паливних брикетів та пелетів з потужністю виробництва 1,5 тис.т/місяць.

Для реалізації власної продукції підприємство використовує власні транспортні засоби, а саме сідельні тягачі з напівпричепами в кількості 35 комплектів. Всього ж підприємство обслуговує понад 150 одиниць транспортної техніки.
Окрім цього, підприємство займається виготовленням цегли та будівництвом багатоквартирних житлових будинків в м.Червоноград та м.Радехів.

Підприємство постійно здійснює оновлення виробничого обладнання та транспортного парку. Так, старі сушильні камери, які безперебійно працювали більше 10 років, підприємство продає, а взамін них, на звільнених виробничих площадках монтує та здає в експлуатацію нові автоматичні сушильні камери для деревини з аналогічним запасом потужності виробництва. Те ж саме стосується транспортного цеху підприємства: враховуючи, що вантажівки використовуються в основному за кордоном, підприємство постійно здійснює оновлення парку з одночасним його збільшенням.

Враховуючи, що підприємство переорієнтувало виробництво та реалізацію меблів та іншої продукції на Західну Європу, а там протягом останнього часу стрімкими темпами зростає потреба в натуральній продукції, то Мебель-Сервіс на вимогу покупців в цьому році значно збільшив деревообробку та перейшов на виробництво нових видів продукції з якісних порід деревини, таких як дуб та бук, – це повністю дерев’яні меблі (кухні, спальні, столові гарнітури, шафи, ліжка, тощо), та натуральні дерев’яні заготовки (ламелі для ліжок, дерев’яні щити для виготовлення/складання підлоги, натуральні заготовки для виробництва столів, стільців, ліжок, тощо). Розширило перелік обладнання новими деревообробними верстатами фірми HOMAG та іншим деревообробним обладнання для виробництва нових видів продукції.

На даний час на підприємстві працює 1385 чоловік. Всі працівники отримують гідну заробітну плату та повний соціальний захист.

Мебель Сервіс - Україна

тел.: (03255) 2-11-32

м.Радехів, вул. Витківська, 44

mbsr@mebelservice.com

Написати нам

 


    ×
    Швидке замовлення

     

    [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
    ×